Centrum léčivých rostlin - botanická zahrada Lékařské fakulty Masarykovy univerzity - zve všechny zájemce na již 54. ročník Výstavy léčivých rostlin. Zahrada bude otevřena od 16. června do 3. července 2016 v době od 9 do 18 hodin. Široké sortimenty rostlin léčivých, tonizujících, dietetických, kořeninových, aromatických i jedovatých si můžete prohlédnout přímo na pěstebních záhonech.

Doprovodná panelová výstava Botanické zahrady, jak je neznáte bude ke shlédnutí v budově Centra. Veřejnosti představí činnosti našich předních botanických zahrad v jejich méně známých souvislostech - přínos pro ochranu genofondu, expediční a výzkumné práce, i povinnosti vůči ochraně přírody.

Vstupné je dobrovolné.

Po dobu výstavy bude možné zakoupit výrobky z léčivých rostlin a sazenice od našich partnerů - Zahradnictví Vedrovice a Léčivé rostliny, Palackého 114, Brno.